Dažnas savo pėdsaką žemėje matuoja pasiekimais ir patirtimis, tačiau retas susimąsto, kokį atliekų šleifą kiekvienas iš mūsų paliekame, bandydami iš gyvenimo pasisemti viską, ką jis duoda. Atėjo metas pokyčiams ir mes kviečiame jus visus būti šių pokyčių dalimi. Žygis pėsčiomis aplink mūsų šalį „Už švarią Lietuvą!“ – tai mūsų visų šansas ne tik pažinti ir pamilti Lietuvą bei jos gamtą, bet ir susivienyti, siekiant švaresnės aplinkos sau bei ateities kartoms.

„Už Švarią Lietuvą!“ – tai pirmasis žygis pėsčiomis aplink Lietuvą, kurio tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į perteklinio vartojimo sukeliamas problemas ir jų įtaką mūsų planetai. Surinktas šiukšles analizuosime, skirstysime į dažniausiai randamų atliekų kategorijas, o tada visuomenę, verslą ir valstybines institucijas kviesime ieškoti sprendimų prevencijai drauge.

Praeitais metais kartu su komanda žygiavome Kauno teritorijoje, dabar metas augti ir apjungti visą Lietuvą. Žygių metu vykdomą tyrimą vadiname vartojimo dėlione, nes visos surenkamos šiukšlės – tarsi mūsų vartojimo kultūrą atspindinti mozaika.
Žygis „Už Švarią Lietuvą!“ pradėsidėjo 2020 m. rugpjūčio 15 dieną ir tęsis iki spalio 30 dienos. Norintys prisijungti, gali dalyvauti visame žygyje, taip pat esate kviečiami žygiuoti kartu jūsų pasirinktoje atkarpoje, parke, ar miške. Kiekviena žygio metu pakelta šiukšlė ir įdėtos pastangos yra svarbūs ir labai vertinami. Dienos pabaigoje ne tik drauge skaičiuosime ir rūšiuosime mūsų surinktą ,,turtą”, taip pat bus vakarų, kai drauge apšoksime ir apdainuosime sėkmingai atliktą darbą.
Prisijunk prie mūsų, parodykime Lietuvai ir pasauliui, kad esame pasiruošę pokyčiams, pakeisiantiems mus ir mūsų Planetos likimą. Kurkime darnią ateitį drauge!

Scroll Up